Beschrijving
De Rossignol Hi-Speed Pro 110 MV GW zijn goed presterende skischoenen voor gemiddelde skiërs en gevorderde skiërs. Skischoenen met een flex van 110 zijn de juiste keuze als je een reactieve schoen voor een speelse rijstijl zoekt. Maar als je het meeste uit dit model wilt halen, kunnen deze skischoenen ook zijn waar je naar op zoek bent wanneer je een reactieve schoen met directe krachtoverdracht naar de ski's, en de meer gevorderde manoeuvres wilt.
These Rossignol skischoenen come with a shell made out of polyurethaan which je meer controle geeft bij zowel lage als hoge snelheden. Met Thinsulate voering kun je je 100% focussen op het skiën, in plaats van je zorgen te moeten maken over koude voeten.
- De Powertour voering zorgt voor goede hielondersteuning, stabiliteit en geoptimaliseerd teencomfort
- Flex Adjustment kan worden ingesteld door simpelweg een schroef op de achterzijde aan te draaien
- Performance Boot Board houdt je voeten droog, verhoogt je prestatie en absorbeert schokken
Onthoud dat je skischoenen moet kiezen aan de hand van je Mondopoint maat. Bekijk onze maattabel om de juiste maat te vinden.