Beschrijving
De Atomic Hawx Prime 120 S zijn goed presterende skischoenen voor gemiddelde skiërs en gevorderde skiërs. Skischoenen met een flex van 120 zijn de juiste keuze als je een reactieve schoen voor een speelse rijstijl zoekt. Maar als je het meeste uit dit model wilt halen, kunnen deze skischoenen ook zijn waar je naar op zoek bent wanneer je een reactieve schoen met directe krachtoverdracht naar de ski's, en de meer gevorderde manoeuvres wilt.
These Atomic skischoenen come with a shell made out of polyurethaan en prolite which je meer controle geeft bij zowel lage als hoge snelheden en een schoen oplevert die zowel lichtgewicht als sterk is. De schoenen zullen rechtstreeks uit de doos prima passen. Maar je kunt ze ook nog met warmte vervormen voor een pasvorm die 100% op maat is. Met de Thinsulate gevoerde binnenschoenen blijven je voeten lekker warm, voor die lange sessies in de sneeuw. De binnenschoen van geheugenschuim zorgt voor een perfecte pasvorm, zonder vervelende knelpunten.
- Met Power Shift kun je de voorwaartse hoek verstellen naar 13º, 15º of 17º
- Legendary Hawx Feel biedt een comfortabele en anatomisch gevormde pasvorm, en voelt vanaf het begin heerlijk aan
Onthoud dat je skischoenen moet kiezen aan de hand van je Mondopoint maat. Bekijk onze maattabel om de juiste maat te vinden.
Model specificaties
Model | Zoolbreedte (mm) |
25.5 - 19/20 | 98mm |
26.5 - 19/20 | 100mm |
27.5 - 19/20 | 102mm |
28.5 - 19/20 | 104mm |
29.5 - 19/20 | 106mm |
30.5 - 19/20 | 108mm |
31.5 - 19/20 | 110mm |