Beschrijving
Dit zijn de ideale all mountain heren skischoenen voor gemiddelde en gevorderde mannelijke skiërs die zich richten op snelheid en controle op de pistes.
De X Pro met flex 100 levert een prima pasvorm en uitstekende kracht overdracht. Deze boots zijn ontworpen met de Twinframe2 wat verbeterde rebound en dynamische flex oplevert.
Het chassis en schuim zijn lichter gemaakt om voor nog meer moeiteloos skiën te zorgen. De Custom Shell 360° kan door warmte worden vervormd en de My CustomFit 3D voering kan ook met warmte worden vervormd voor een geweldige persoonlijke pasvorm. Je kan gebruik maken van een skischoen oven om het proces te versnellen of op natuurlijke wijze in de loop der tijd door de warmte van je lichaam de boots vormen in een persoonlijke pasvorm.
Model specificaties
Model | Zoolbreedte (mm) |
26.5 | 99mm |
27.5 | 102mm |
28.5 | 104mm |
29.5 | 106mm |
30.5 | 108mm |
31.5 | 110mm |
32.5 | 112mm |
33.5 | 114mm |